?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Ar kājām

Zemgales mazpilsētiņas burvīgumu un neatkārtojamību atklāsim, dodoties nesteidzīgā pastaigā pa Dobeli.
Vācbaltiešu cilmes luterāņu mācītājs, izcilais zinātnieks, latviešu valodas un senatnes pētnieks Augusts Bīlenšteins (1826 – 1907) ir neparasta personība, kas mūsdienās ir pelnījusi lielāku atpazīstamību.
Pārgājiena ilgums 3-5 stundas, maršruta garums 4 -7 km. Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē ir vairākas tematiskās daļas. Rūķīšu mežā var izstaigāt Rūķu ciematu ar maziem koka namiņiem un tematiskām sētām, rūķu pilsētu Čiekuri ar košajiem namiem un bruģētajām ielām, uzkāpt Koka skatu tornī, Rūķu sētā satikt pašus Tērvetes rūķus un pamieloties ar Rūķu bodītes gardumiem. Pļavā starp Koka skatu torni un rūķu pilsētu Čiekuri izvietots Anneles dzīvnieku dārzs, kur var apskatīt, paglaudīt un pabarot trušus, kaziņas un citus dzīvniekus. Pasaku mežā joprojām skatāmas dažādas koka skulptūras, savukārt Atrakciju laukumā izstaigājamas šķēršļu takas - Sprīdīša un Lutauša ceļš. Kurbada zemē izbūvēts Tērvetes velo parks,, Tērvetes Tarzāns ar kokos izveidotām deviņām dažādu grūtības līmeņu trasēm un vairāk nekā 100 šķēršļiem, Tērvetes Tīklu parks, kas unikāls ar to, ka ietver visdažādākās aktivitātes.. Netālu esošajā...
Tērvetes kultūrvēsturiskajā centrā varam apmeklēt Annas Brigaderes muzeju “Sprīdīši”, ar vēstures liecībām iepazīties XII gs. Tērvetes koka pilī un izstaigājot takas pa trīs Tērvetes pilskalniem un Livonijas ordeņa pilsdrupām. Apmeklēt Kalnamuižas ev.lut. baznīcu, aiz tās - upes stāvkrastu Tērvetes Staburagu.
Atklāj Auci caur nesteidzīgu pastaigu! Maršruts veidots iekļaujot dažādus apskates objektus, kuru izejot gūsiet daudzveidīgus iespaidus. Pastaiga sākas Auces centrā un tiek izietas gan lielākas, gan mazākas ielas un ceļi. Maršruta gaitu var mainīt pēc ieskatiem, turklāt piemērots izbraukšanai ar velosipēdu, kā arī pastaigām visos gadalaikos dažādām vecuma grupām. Ieteicams tūristiem, kuri Aucē ir pirmoreiz.