Sporta rezultāti
maksibasketbola čempionāts

19.martā Dobelē tika izspēlēta pirmā spēle 30+ grupā ar Augšdaugavas novadu. Zinot pretinieču spēcīgo komandu dobelnieces spēli sāka ar lielu apņēmību un rezultativitāti. Pirmais puslaiks noslēdzās 36 : 24 dobelnieču labā. Līdzvērtīgā cīņā turpinājās spēle otrajā puslaikā, bet zaudētos punktus pirmajā puslaikā pretiniecēm neizdevās atgūt. Otrais puslaiks neizšķirts 31 : 31. Kopējais spēles rezultāts 67 : 55 mājinieču labā. Rezultatīvākās spēlētājas Dobeles komandā bija Vivita Morusa ar 23 punktiem, Ieva Jordane-Liflande 12 punkti un Ieva Zavinska 11 punktiem.

20.martā abas Dobeles komandu spēlētājas devās atbildes spēlēs uz Cēsīm. 30+ grupā spēle pirmajā puslaikā noritēja līdzvērtīgā cīņā, noslēdzoties ar rezultātu 31 : 28 dobelnieču labā. Pavisam neveiksmīga izvērtās spēles 3. ceturtdaļa, gūstot tikai 2 punktus.  Diemžēl šoreiz bija jāatzīst pretinieču pārākums ar spēles gala rezultātu 58:41. Rezultatīvākā spēlētāja Dobeles komandā bija Ieva Jordane-Liflande ar 21 gūtu punktu.

45+ grupā Dobeles 50+ komanda tikās ceturto reizi ar cēsiniecēm. Šoreiz dobelniecēm izdevās ļoti veiksmīga spēle, sākot jau ar pirmo ceturtdaļu, rezultāts

2:15. Atspēlējāmies par iepriekšējiem zaudējumiem un spēle noslēdzās ar rezultātu 37:41 mūsu komandas labā. Rezultatīvākās spēlētājas Dobeles komandā bija Ilze Lejniece ar 12 punktiem un Linda Rimgaile ar 10 punktiem.