Sporta rezultāti

Š.g. 19.- 20. janvārī Tenax Dobele vīriešu handbola komanda devās Baltijas līgas izbraukuma spēlēs uz Igauniju. Šajās spēlēs komandai palīdzēt nevarēja Andis Ērmanis  un Kristaps Krīvmanis.

Sestdien pirmajā spēlē pretinieki bija Viljandi HC komanda, kuru Dobelē mājas spēlē tenaxsieši uzvarēja 31:26(19:12).

Spēles sakumā jau ar pirmajām minūtēm vadību pārņēma viesi, 10.minūtē 8:1. Puslaiku tenaxsieši uzvarēja jau ar 21:10.

Arī otrajā puslaikā igaunijas komanda neko nespēja mainīt spēles gaitā un  dobelnieki uzvarēja pārliecinoši 42:28(21:10).

Vārti: Nils Kreicbergs - 14, Oskars Arājs, Nils-Aivis Miķelsons - 5, Armands Usāns, Nikita Pančenko - 4, Elvijs Lazda, Egils Politers, Antons Šuleiko, Aleksandrs Krastiņš - 2, Ansis Bilkštis, Ivars Lācis -1. Renats Hovratovičs, Uldis Jansons.

Svētdien Tallinā dobelniekus uzņēma HC Tallinn komanda, Iepriekšējā dienā igauņi pārliecinoši uzvarēja Celtnieks Riga komandu 41:32(20:12) un grupā ieņēma pirmo vietu. Arī šo komandu tenaxsieši Dobelē bija uzvarējuši 36:25(15:11)

Spēles sākumā vadībā izvirzījās dobelnieki,10.minūtē 8:5. Tomēr igauņi spēli izlīdzināja un 20. minūtē bija vadībā 13:12. Spēles puslaiks beidzās 18:18.

Otrajā puslaikā neviena no komandām nespēja gūt sev par labu vairāk kā vienus vārtus, tomēr labi cīnoties, kad rezultāts bija 27:26 dobelnieku labā, 7 metru soda metienu atvairīja Ivars Lācis. Tas deva iespēju dobelniekiem palielināt rezultātu sev par labu 29:26. Pēdējās spēļu minūtēs četrus vārtus guva igauņu līderis Markus Viitkar (visā spēlē 11 varti), uz ko atbildēja Nils-Aivis Mikelsons, Egils Politers un ar diviem vārtiem Oskars Arājs, saglabājot vārtu starpību. Vēl 60.minūtē 7 metru soda metienu nerealizēja Oskars Arājs, bet spēles gala rezultātu tas neiespaidoja, dobelniekiem uzvara 34:31 (18:18). Ar šo panākumu tenaxsieši ieņēma pirmo vietu grupā.

Vārti: Oskars Arājs - 10, Egils Politers - 7, Nils Kreicbergs, Nikita Pančenko - 5, Nils-Aivis Mikelsons - 4, Ansis Bilkštis - 2, Armands Usāns - 1. Elvijs Lazda, Renats Hovratovičs, Aleksandrs Krastiņš, Antons Šuleiko, Ivars Lācis, Uldis Jansons.

Viljandi HC  (EST)  7 0 0 7 -49 0

Šīs bija pēdējās spēles Tenax komandā tās līderim un kapteinim Nilam Kreicbergam, kurš jau ar pirmdienu, 21.01.2019., būs Somijas čempionu un Eiropas Čempiona līgas kluba Riihimaen Cocks spēlētājs. Ar šo kontraktu Nilam paveras sportista izaugsme un iespējas spēlēt augstākā līmenī. Kluba vadība un komandas biedri novēl, lai viņam viss izdodas.

Jau pēc pāris nedēļām, 02 - 03.02.2019., Tenax Dobele būs ļoti svarīgas Baltijas līgas spēles Dobele uzņems Lietuvas komandas.

Sestdien, 02.02.2019. plkst. 17:00, Dobeles Sporta hallē, spēlē TENAX Dobele (LAT) - VHC Sviesa Vilna (LTU)

Svētdien, 03.02.2019. plkst. 14:00, Dobeles Sporta hallē, spēlēTENAX Dobele (LAT) - Granitas/Karys Kauna (LTU)

Latvijas Synottip virslīgas spēle:
Svētdien, 27.01.2019. plkst.12:00, Dobeles Sporta hallē spēlēs Tenax Dobele - MSĢ/LAT-Hertz.

Gaidām savus atbalstītājus un fanus!

Dobele/ Tērvete Latvijas čempionātā

Sestdien, 19.janvārī, Dobeles Sporta hallē, 1. līgas komanda Dobele/Tērvete uzņēma SK Latgols juniors komandu, kura šobrīd ieņem otro vietu 1. līgā.

Mājinieku rindās nebija vairāki spēlētāji, kuri var palīdzēt komandai. Tā kā otrā dienā Murjāņos bija spēle MSĢ/LAT Hertz - SK Latgols, tad komandai nevarēja palīdzēt Toms-Rolands Ābelīte, Edgars Krieviņš, Elvis-Ēriks Vilsons. Citu iemeslu dēļ Kristers Gerasimjonoks, Edgars Zeikmanis, Kims Berezovojs.

Spēles pirmais puslaiks pagāja līdzīgā cīņā un tikai puslaika beigās ludzānieši guva divu vārtu pārsvaru. Puslaiks 16:14 Ludzāniešu labā.

Otrajā puslaikā viesi turējās priekšā ar 2-3 vārtu pārsvaru. Tomēr dobelnieki, labi piepalīdzot jaunajam vārtu sargam Ritvaram Putram, spēja rezultatu līdzsvarot un 57. minūtē Ričards Mucinieks panāca 30:30. Tikai mājinieku pašu kļūdu un neiemestu vārtu dēļ bija jāatzīst viesu pārākums ļoti līdzīgā spēlē. 31:33(14:16) SK Latgols juniors labā.

Vārti: Kristians Pavlenko - 7, Kristians Kelerts, Ainars Gavars, Kārlis Krūmiņš - 5, Ričards Mucinieks - 3, Kristians Gidrevics, Rūdis Šķupelis - 2, Andris Vidovskis, Vladislavs Fots -1. Valts-Kristians Vindedzis. Vārtos: Emils Granauskis un Ritvars Putra.