Sporta rezultāti Sporta ziņas
sports

No 26. - 28.jūlijam Liepājā norisinājās starptautisks basketbola turnīrs veterāniem, kas bija pulcējis dalībniekus no 4 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Vācijas un Polijas. Turnīrā piedalījās kopā 18 komandas – 10 vīriešu (45+ un 55+ grupās) un 8 sieviešu (40+ un 45+ grupās).

Dobeles sieviešu basketbola komanda piedalījās vecuma grupā 45+ un sacentās ar 2 Lietuvas komandām – Uch-Mergos un Augma, kā arī Dinamo no Latvijas.

Pirmā spēle ar Uch-Mergos komandu noritēja punkts punktā un izskanot spēles beigu signālam dobelnieces spēja noturēt 2 punktu pārsvaru. Spēles rezultāts 26 : 24. Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē bija Judīte Šneidere un Ieva Jordane-Liflande, katra gūstot 7 punktus.

Nākošā spēle bija ar spēcīgo Augmas komandu no Lietuvas, kur sākumā dobelnieces izvirzījās vadībā ar 10 : 2. Tomēr pretinieces iespēlējās un precizitāte dobelniecēm vairs nebija sabiedrotais. Puslaiks jau noslēdzās ar rezultātu 12 : 14 lietuviešu labā. Tāpat turpinājās pretinieču uzvaras gājiens otrajā puslaikā un spēle beidzās ar rezultātu 19 : 35.  Rezultatīvākā spēlētāja mūsu komandā bija Ieva Jordane-Liflande ar 10 gūtiem punktiem.

Trešā spēle norisinājās nākošajā dienā ar Dinamo komandu no Rīgas. Spēles gaita visu laiku noritēja punkts punktā, vairākkārt izvirzoties vadībā pretiniecēm. Tomēr pēdējā ceturtdaļā veiksmīgāk cīnījās Dobeles basketbolistes, kuras guva uzvaru ar rezultātu 29 : 24. Rezultatīvākās spēlētājas šajā spēlē bija Ieva Jordane-Liflande ar gūtiem 13 punktiem un Baiba Latiša ar gūtiem 5 punktiem.

Kopvērtējumā dobelniecēm izcīnīta godpilnā 2.vieta!