Sporta rezultāti

No 17.-19. janvārim Cēsīs norisinājās starptautisks basketbola turnīrs, kas kopā pulcēja 58 komandas no 9 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Krievijas, Igaunijas, Ukrainas, Īrijas, Itālijas, Baltkrievijas un Vācijas. Kopā startēja 25 sieviešu un 33 vīriešu komandas. Sacensības notika 3 sieviešu (30+; 40+; 50+) un 3 vīriešu (30+; 40+; 50+) vecuma grupās.

Dobeles komanda startēja 30+ vecuma grupā, kur piedalījās 9 komandas. Šoreiz apakšgrupā mums bija iedalītas – Ķekava (Latvija) un spēcīgās Favorites (Lietuva) komandas.

Pirmā spēle pret Ķekavas komandu noritēja vienlīdzīgi visu spēles laiku. Puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu rezultātu 16:16. Spēlē Dobeles komanda izcīnīja uzvaru ar rezultātu 38:36, tas Dobeles komandai nodrošināja cīņu par 4.-6. vietu. Veiksmīgu spēli aizvadīja Ieva Jordane-Liflande un Sandra Lāce, katra gūstot pa 13 punktiem šajā spēlē.

Otrajā spēle pret Lietuvas komanda Favorites izcīnīja uzvaru. Jau pirmajā puslaikā Lietuvas komandas spēlētājas ieguva lielu pārsvaru (20:8). Otrais puslaiks jau izvērtās līdzīgākā cīņā, bet spēles beigu rezultāts bija 32:17 Lietuvas labā. Šajā spēlē labākā spēlētāja bija Ieva Zavinska ar 6 punktiem (abi trīspunktu metieni).

Trešā spēle turpinājās par vietām turnīrā ar Daugavpils komandu. Sākumā spēle ritēja vienlīdzīgi, bet otrā puslaika pusē Daugavpils komanda pārņēma vadību un tas noslēdzās ar rezultātu 19:8. Otrais puslaiks pagāja līdzīga cīņā, bet zaudēto vairs atgūt neizdevās. Ar rezultātu 29:20 uzvaru svinēja Daugavpils komanda. Rezultatīvāka spēlētāja bija Zane Ržiščeva ar 8 punktiem.

Ceturtā spēle bija jāspēlē ar mājiniecēm Cēsis vieno komandu. Atbalsts sporta zālē bija liels. Cēsu komandā spēlēja arī izlases spēlētāja, kura neapšaubāmi parādīja savu meistarību. Ar rezultātu 28:15 tika piedzīvots zaudējums un līdz ar to iegūta 6.vieta turnīrā. Veiksmīgākā spēlētāja bija Iveta Epnere ar 5 punktiem (t.sk.1-trīspunktu metienu).

Komandā spēlēja - Zane Ržiščeva, Ieva Zavinska, Inese Jurevica, Ieva Jordane-Liflande, Iveta Epnere, Ērika Vēdzele-Liepa, Judīte Šneidere, Ilze Upeniece, Kristīne Krūmiņa, Linda Rimgaile, Egita Veinberga un Sandra Lāce.