Sporta rezultāti

Tenaxsieši uz šo spēli bija savā labākajā sastāvā, izņemot traumēto Renātu Hovratoviču.  Pēc spēlēm Baltijas līgā, dobelnieku komandā ir iestājies atslābums, ko jau parādīja divas neizšķirta iznākuma spēles ar Celtnieks Rīga komandu 8. februārī Rīgā  26:26(13:10) un 13. februārī Dobelē  25:25(12:11).

Jau spēles sākumā Dobelei bija lielas problēmas uzbrukumā un aizsardzībā, kad ''Latgols" ieguva 3:0 pārsvaru. Turpinājumā "Latgols" handikaps sasniedza arī piecas (7:2) un sešus vārtus (9:3). "Tenax Dobele" ar vārtu sarga Ivara Lāča darbību spēja atgūties un līdz puslaika beigām samazinot rezultāta starpību - 10:14.

Otrā puslaika sākumdaļā tenaxieši turpināja pakāpeniski samazināt rezultāta starpību, un 45. minūtē pēc Anda Ērmaņa vārtiem, "Tenax Dobele" izlīdzināja rezultātu (21:21), "Latgols" pieprasīja pārtraukumu. Atlikušajā laikā laukumā bija ļoti līdzsvērtīga cīņa, kas noslēdzās ar katras komandas vienu iegūtu punktu par 28:28 neizšķirtu. Interesanti, ka ne vienai, ne otrai komandai neizdevās gūt vārtus pēdējās divas minūtes.

"Tenax Dobele" rindās rezultatīvākie spēlētāji bija Andis Ērmanis ar sešiem vārtiem, savukārt pa pieciem guva Ņikita Pančenko, Nils Miķelsons un Oskars Arājs. Tenax Dobele komandā spēlēja un punktus guva Ērmanis - 6, Miķelsons - 5, Pančenko - 5, Arājs - 5, Lazda - 3, Politers - 2, Bilkštis - 1, Šuleiko - 1, Jansons, Jonuška, Domanskis, Krivmanis, Usāns, Lācis, Fots.

Šobrīd pirmajā četriniekā ir izveidojusies tāda situācija, ka uz pirmo vietu pretendē divas komandas - "Tenax Dobele" un "Celtnieks Rīga". Pirmajā posmā "Tenax Dobele" bija labākā komanda, līdzi uz otro posmu ņemot četrus punktus, kamēr rīdzinieki bija otrie un otro daļu sāka ar trim punktiem. Otrajā posmā "Tenax Dobele" izcīnījusi divas uzvaras, trīs reizes spēlējusi neizšķirti un iekrājusi 11 punktus. Arī "Celtniekam" summā ir 11 punkti - trīs uzvaras un divi neizšķiru. Gūto un zaudēto vārtu starpība nedaudz labāka ir Dobelei - plus 21 pret plus 18.

"Tenax" spēli aizvadīs svētdien, 24.februārī, kad pulksten 17:00 uzsāks spēli savā laukumā pret Ludzas "Latgolu", komandu, pret kuru pavisam nesen Ludzā spēlēts neizšķirti. Dobeles komandai vēl vairāk situāciju sarežģī fakts, ka dienu iepriekš, 23.februārī plkst.17.00, pret "Celtnieku'' jāspēlē Baltijas handbola līgā.

Ar katru spēli savu sniegumu uzlabo 1. līgas komanda Dobele/ Tērvete, kuru pēdējās spēlēs vada Dainis Putra, kurš ir atradis labu kontaktu ar jaunajiem spēlētājiem. Iiepriekšējā spēlē tika izcīnīta uzvara pār 1.līgas līderiem Skriveri/Aizkraukle komandu.

Arī svētdien, 17.februārī, izbraukuma spēlē Ulbrokā dobelnieki uzvarēja Ulbrokas SK, kuri 1.līgā ieņem trešo pozīciju.

Spēles pirmais puslaiks pagāja vienlīdzīgā cīņā, un tikai puslaika beigās dobelnieki panāca 15:14 savā labā.

Otrajā puslaikā līdz 40. minūtei mājinieki vēl spēja saglabāt 2-3. vārtu deficīta, bet tad jau izpaudās viesu pārākums. Visā spēlē Dobele/Tērvete uzvarēja pārliecinoši 35:24(15:14).

Vārti: Kristians Pavlenko - 9, Elvis-Ēriks Vilsons - 6, Kristians Kelerts - 4, Kārlis Krūmiņš, Edgars Krieviņš, Toms - Rolands Ābelīte - 3, Rūdis Šķupelis, Ričards Mucinieks -2, Kristians Gidrevics - 2(2), Andris Vidovskis - 1. Ainars Gavars, Kristers  Gerasimjonoks, Kims Berezovojs. Vārtos Emils Granauskis un Ritvars Putra.

Nākošo spēli Dobele/Tērvete spēlēs mājās, Dobeles Sporta hallē, trešdien, 27. februārī plkst. 19:30, ar ONSC/HK Ogre.

Uz spēlēm gaidām savus atbalstītājus un fanus!