Sporta rezultāti

16.aprīlī izbraukuma spēlē ar Augšdaugavas novadu tika izspēlēta otrā spēle 30+ grupā. Šoreiz pret spēcīgo Augšdaugavas novada komandu dobelnieces spēli iesāka diezgan līdzīgā cīņā. Pirmais puslaiks noslēdzās 30 : 22 mājinieču labā. Trešā ceturtdaļa izvērtās gan par ļoti neveiksmīgu dobelniecēm. Kopumā otro puslaiku zaudējām par 17 punktiem. Spēles rezultāts 64 : 39 mājinieču labā. Rezultatīvākā spēlētāja Dobeles komandā bija Dita Krecere ar 23 gūtiem punktiem.

24.aprīlī 30+ grupas spēlētājas Rīgā tikās ar Rīga MIX komandu. Spēle pirmajā puslaikā noritēja veiksmīgāk dobelniecēm, noslēdzoties ar rezultātu 15 : 27, kas liecināja, ka varam uzvarēt šo komandu, bet spēle izvērtās pavisam savādāk. Otrajā puslaikā notika spēles lūzums, kad pretinieces pielietoja citu spēles taktiku un  mūsu spēlētajām pietrūka rezultativitātes. Otra puslaika rezultāts 32 : 18 pretinieču labā. Diemžēl neizdevās noturēt iegūto punktu pārsvaru pirmajā puslaikā un bija jāatzīst pretinieču pārākums ar spēles gala rezultātu 47:45. Rezultatīvākās spēlētājas Dobeles komandā bija Dace Blūma ar 13 punktiem, Ieva Jordane-Liflande 9 punkti un Ieva Zavinska 7 punktiem.

10.aprīlī Rīgā savstarpējā spēlē tikās Dobele 50 un Rīgas satiksme 45 komandas. Spēle norisinājās ar diezgan lielu rezultativitāti, noslēdzoties ar rezultātu 81 :58 rīdzinieču labā. Rezultatīvākās spēlētājas Dobeles komandā bija Kristīne Krūmiņa ar 17 gūtiem punktiem un Linda Skuja ar 10 punktiem.

7.maijā notika otra spēle Rīgā ar Rīgas satiksme 45 komandu. Šoreiz dobelniecēm izdevās ļoti veiksmīga spēle otrajā ceturtdaļā pat uzvarot spēcīgās rīdzinieces ar rezultātu 22 : 7 ,  bet tas bija par maz , lai uzvarētu visu spēli. Spēle noslēdzās ar rezultātu 64:51 pretinieču labā. Rezultatīvākās spēlētājas Dobeles komandā bija Ilze Lejniece ar 16 punktiem, Linda Skuja ar 15 punktiem un Kristīne Krūmiņa ar 14.punktiem.

15.maijā Dobelē notika pēdējās čempionāta spēlēs abās vecuma grupās. Dobele 50 komanda tikās ar Rīgas satiksme 45, spēli uzsākot līdzvērtīgā cīņā. Diemžēl spēles turpmāko gaitu noteica rīdzinieču precizitāte metienos. Spēles gala rezultāts 36:54 pretinieču labā. Rezultatīvākās spēlētājas Dobeles komandā bija Judīte Šneidere ar gūtiem 9 punktiem un Kristīne Krūmiņa ar 8 punktiem.