Sabiedrības ziņas
dambretes

Novembrī Rīgā norisinājās Latvijas komandu čempionāts 64 lauciņu dambretē, kas regulāri pulcē spēcīgākos Latvijas dambretistus. Šogad cīņā par valsts labākās komandas titulu iesaistījās daudzi Nacionālie lielmeistari un Nacionālie meistari. Uz čempiona titulu jau no paša turnīra sākuma sevi pieteica Bauskas komandas pārstāvji un, nezaudējot nevienu punktu, to arī izcīnīja. Par nākamajām godalgotajām vietām norisinājās sīvas cīņas un to liktenis izšķirās tikai pēdējās partijās. Iegūstot 9 punktus no 14 iespējamajiem pie sudraba godalgām tika Dobeles Prāta sporta kluba pirmā komandaTālivaldis Rūmītis, Jānis Āriņš, Uldis Bethers un Viesturs Štelmahers. Tikpat punktus izcīnīja, bet sliktāki papildus rādītāji izrādījās dambretes kluba Rīgas namu apsaimniekotājs dalībnieku komandai,kura saņēma bronzas godalgas. Dobeles Prāta sporta kluba otrā komanda pēc cerīga starta zaudēja jaudu un finišā ar 7 punktiem atkrita uz 6. vietu.