Sporta rezultāti
  Jauno vieglatlētu starti Tukumā

25.maijā Tukuma stadionā notika Zemgales reģiona sacensības vieglatlētikā  trešo, ceturto, piekto, sesto klašu grupā (U-14, U-12). Ļoti veiksmīgi startēja mūsu Sporta skolas audzēkņi. Sporta skolu pārstāvēja 25 audzēkņi. U-14 grupā zēniem divas uzvaras  ar augstvērtīgiem rezultātiem  izcīnīja Gabriels Žīdiņš- Brakmanis  80m – 10,75 sek, 300m -45,17 sek.  2.vietu 300m  šajā grupā meitenēm izcīnīja Elza Eihmane -46,60 sek. , trešā šajā distancē bija Luīze Limanāne – 47,77 sek. Abām meitenēm  šie bija labākie personīgie sasniegumi. 80m finālā meitenēm 6.vietu izcīnīja Elza Eihmane -11,39 sek. 2.vietu 800m distancē izcīnīja Elīza Gustiņa -2:49,07, Alise Nordena šajā skrējienā bija piektā. 800m skrējienā zēniem  Klāvs Dūzis ierindojās 4.vietā – 2:49,38. 4x100m stafetē meitenēm piektais rezultāts (E.Limanāne, A.Nordena, E.Gustiņa, E.Eihmane), zēniem stafetē ceturtais rezultāts ( V.Rozentāls, D.Tivčs, K.Krievaitis, G.Žīdiņš-Brakmanis)

Īpaši veiksmīgi jaunākajā grupā (U-12) meitenēm, zēniem startēja mūsu jaunie sportisti. 600m skrējienā dubultuzvaras. 1.vietā Marta Gustiņa, sasniedzot lielisku rezultātu šajā  vecuma grupā – 1:58,55, 2.vietā Laura Jansone -2:11,86. 1.vietu 300m skrējienā  meitenēm izcīnīja Heilija Marija Čina – 52,34 sek., 3.v. Amēlijai Laimiņai – 55,52 sek. Amēlijai 5.v. tāllēkšanā -3,38 m. 60m sprintā finālā meitenēm iekļuva 3 Dobelnieces –Heilija Marija Čina (4.v.), Keita  Pitka (5.v.), Samanta Šenbrūna (7.v.). 4x100m stafetē meitenēm 1.v – 1:02,81 (K.Pitka, M.Gustiņa, S.Šenbrūna, N.M.Čina). Zēniem 60m  fināla skrējienā 5.v. Henrijam Jurēvicam, 6.v.-Gabrielam Jadņikovam. 4x 100m stafetē zēniem 3.vieta (H.Jurevics, A.Kostjuks, M.Miltiņš, G.Jadņikovs).

Paldies mūsu trenerei Argijai Rudenei par šis grupas sagatavošanu sacensībām.