Sporta rezultāti

25.un 26. maijā Madonas novadā Smeceres sila atpūtas bāzē notika LSVS pašvaldību 56. sporta spēles riteņbraukšanā. Uz starta izgāja apmēram 80 dalībnieku, kas startēja divās disciplīnās solo un krosa braucienos. Dobeles novadu pārstāvēja viens dalībnieks Valdis Andiņš vecuma grupā 70+. Starts bija ļoti veiksmīgs solo braucienā 10 km garajā distancē ar rezultātu 18:06.8 izcīnīja 1. vietu, bet 10 km krosā ar rezultātu 31:45.4  palika otrajā vietā. Pavisam šai sporta veidā piedalījās 16 novadu komandas.

26. maijā Šķēdes mežniecībā “Mežmāja” Laucienas pagasts Talsu novadā notika LSVS pašvaldību 56. sporta spēles orientēšanās apvidū. Visas dalībnieku grupas startēja pavēles distancē. To garums bija atbilstoši vidējām distancēm, saskaņā ar LOF noteikumu.  Pavisam šais sacensībās piedalījās 21 pašvaldība, kur pārliecinošu uzvaru komandu vērtējumā  izcīnīja Rīgas pilsēta tālākajās vietās atstājot Jelgavas un Līvānu novadus.

Dobeles novada pašvaldību pārstāvēja  seši dalībnieki Ilga Elksnīte, Rolands Dakteris, Ivars Prikulis, Andris Elksnītis, Jānis Seņko un Miķelis Taukačs.  Mūsu komanda izcīnīja 15. vietu. Labāko rezultātu individuāli uzrādīja Ilga Elksnīte izcīnot 3. vietu savā vecuma grupā 65+.Vīriešiem labākais bija Rolands Dakteris 4. vieta vecuma grupā 40+.

2. jūnijā Ķekavā sporta namā “Bultas” LSVS pašvaldību 56. sporta spēļu sacensībās novusā uz starta izgāja 44 pašvaldību komandas ar rekorda lielu dalībnieku skaitu vairāk kā  250 dalībnieku  46 dāmas un 206 kungi.

Dobeles novada pašvaldības komandā startēja desmit dalībnieki Sarmīte Romanova, Aleksandrs Sjomkāns,  Vjačeslavs un Anatolijs Boriseviči, Igors Stabulnieks, Raimonds un Oskars Kreicbergi, Kaspars Zutis, Pāvils Boļšakovs un Ilgvars Pētersons.

Labākais Dobeles novada pašvaldības komandā bija Anatolijs Borisēvičs, kas savā vecuma grupā 40+ 37 dalībnieku konkurencē izcīnīja 1. vietu.

2. jūnijā Baložos notika LSVS pašvaldību 56. sporta spēļu sacensības šahā. Pavisam šai sporta veidā piedalījās 111 dalībnieki no 26  novadu pašvaldībām.

No Dobeles novada pašvaldības piedalījā Imanta Ābula, kas savā vecuma grupā 60+ izcīnīja augsto 4. vietu.

Česlavs Voitehovičs bija labākais mūsu šahistu komandā no vīriešiem, kas  vecuma grupā 60+ izcīnīja 10. vietu. Vēl veiksmīgi startēja  Indulis Bangevics, Viktors Artemjevs, Kārlis Ketekats un Antons Karpovičs.

Komandu vērtējumā mūsu novada šahisti ierindojās 24. vietā.