Sporta rezultāti
Dobelniekiem Latvijas telpu futbolā čempionu tituls

08.04.2019. "Elektrum" olimpiskajā centrā Rīgā telpu futbola svētku pirmajā dienā tika aizvadītas izšķirošās spēles Latvijas telpu futbola 1. līgā. Par čempioni kļuva RSU/"BAO-Dobele", kas finālspēlē negaidīti pārliecinoši sakāva Kuldīgas "Nikeru" (8:1).

1. līgas sezonā piedalījās 15 komandas, kuras tika sadalītas divās konferencēs – Rietumu (septiņas vienības) un Austrumu (astoņas). Finālā tikās abu konferenču uzvarētājas, kuras pirms tam pusfinālā tika galā ar otru konferenču otrās vietas ieguvējām. Dobelnieki ar 4:2 un 3:3 apspēlēja "Ventspils Augstskolu", savukārt kuldīdznieki vien pendelēs salauza "Salaspils" pretestību (1:1, 3:3).

Lai arī fināls sākās intensīvā un līdzvērtīgā cīņā, intriga tajā izpalika. Četru minūšu laikā dobelnieki guva trīs vārtus, 17. minūtē Pāvels Zagrebins panāca 4:0, un "Nikers" jau pirmā puslaika beigās bija spiests pāri laukuma centram sūtīt vārtsargu Artūru Cīruli. Puslaika pēdējā minūtē Oskars Priedēns vienus vārtus atguva (1:4), taču otrajā puslaikā kuldīdznieki nekādi nespēja realizēt savus momentus, divreiz norībinot vārtu pārliktni, vienreiz trāpot arī pa stabu un beigās kapitulējot ar 1:8. Ar trim precīziem sitieniem finālā izcēlās Zagrebins, bet divus vārtus guva Romāns Šteinboks.

Nikers – RSU/BAO-Dobele 1:8 (1:4)
Vārti: O. Priedēns 20' – Šteinboks 7', 31', Bučņevs 10', Zagrebins 11', 17', 28', Radčenko 33', Draška 35'