Sporta ziņas
sports

11.09. Rīgā , Biķernieku trasē norisinājās galvaspilsētas atklātās meistarsacīkstes riteņbraukšanā. Šajās sacensībās kuplā skaitā piedalījās Dobeles Sporta skolas jaunie riteņbraucēji, kurus startiem gatavo treneri Tamāra Bumbiere, Māris Bogdanovičs un Dainis Ritums.

No rīta sportisti sacentās individuālajā braucienā 11 km distancē. Juniorēm par Rīgas čempioni kļuva dobelniece Beāte Bula, bet sudraba medaļu izcīnīja viņas komandas biedrene Amanda Reilija Zariņa.

Jaunākās grupas zēni un meitenes mērojās spēkiem 1.8 km kritērija braucienā. U14 grupas meitenēm pirmo vietu ieguva Dobeles Sporta skolas jaunā riteņbraucēja Evelīna Vītiņa. Zēniem U12 vecuma grupā dobelnieks Eduards Eihmanis izcīnija zelta medaļu un pierādija, ka šajā vecuma grupā viņš ir spēcigākais Latvijas jaunais riteņbraucējs. Bronzas medaļu ieguva dobelnieks Renārs Vaitkevics. Tikai 0.6 sekundes Renāram zaudēja un ar 4. vietu samierinājās vēl viens dobelnieks – Rodrigo Fecers.

Dienas otrajā pusē junioru un pieaugušo grupas riteņbraucēji sacentās 71.5 km grupas braucienā. Atkal jāatzīmē veiksmīgais meiteņu junioru starts – Beātei Bulai uzvara un Amandai Reilijai Zariņai otrā vieta.

Zēnu junioru konkurencē veiksmīgs starts Dobeles Sporta skolas pārstāvim Krišjānim Lejiņam, kurš kāpa uz goda pjedestāla otrā pakāpiena.

Jāatzīmē dobelnieka Rika Sipoviča starts spēcīgajā pieaugušo konkurencē. Jaunais sportists izcīnīja sesto vietu.