Sporta rezultāti
Klaipeda Cup

Dobelnieces piedalās starptautiskā basketbola turnīrā “Klaipeda Cup 2022”

No 20.-22.maijam Klaipēdā norisinājās starptautisks turnīrs basketbolā veterānu komandām, kur piedalījās 16 sieviešu komandas 3 vecuma grupās un 12 vīriešu komandas 2 vecuma grupās no Lietuvas, Latvijas un Vācijas. Turnīrā spēļu laiks bija noteikts 2 puslaiki par 10 minūtēm katrs.

Vecuma grupā 50+ startēja 4 komandas – MemelTeam (Vācija-Ukraina-Lietuva), Zeltenes (Latvija), Šeduvos malūnas (Lietuva) un Dobele (Latvija).

Pirmā spēle ar MemelTeam izvērtās ļoti spraiga, bet rezultatīvākas diemžēl izrādījās pretinieces. Ar rezultātu 27 : 15 tika piedzīvots pirmais zaudējums.

Otra spēle bija ar Zeltenēm no Latvijas, kur pretinieces bija diezgan bezspēcīgas pret mūsu ātrajiem uzbrukumiem. Spēles rezultāts bija 5 : 21 dobelnieču labā.

Trešā spēle bija ar vietējam klaipēdniecēm Šeduvos malūnas komandu. Spēles sākuma ar precizitāti izcēlās lietuvietes, bet turpinājumā dobelnieces pietuvojās līdzīgam rezultātam. Diemžēl laukuma tiesneši nebija noskaņoti uz taisnīgas spēles iznākumu. Līdz ar to tika piedzīvots sāpīgs spēles zaudējums ar rezultātu 14 : 16.

Kopvērtējumā turnīrā tika izcīnīta 3.vieta.

Turnīra rezultatīvākas spēlētājas bija Kristīne Krūmiņa ar gūtiem 16 punktiem, Ilze Lejniece ar 11 punktiem un Judīte Šneidere ar 10 punktiem.