Sporta rezultāti

No 16.-19.maijam Klaipēda (Lietuva) notika VI starptautiskais turnīrs basketbolā sieviešu un vīriešu veterānu komandām četrās vecuma grupās. Turnīrā kopā piedalījās 26 komandas no Lietuvas, Vācijas, Krievijas un Latvijas. Spēles turnīrā notika 4 x 8 min. bez laika izņemšanas pie katras svilpes. Šoreiz dobelnieces startēja divās vecuma grupās 35+ un 45+. 35+ grupā piedalījās 5 komandas no Lietuvas, Krievijas un Latvijas.

Pirmā spēle ar komandu Junior (Lietuva) noritēja diezgan neveiksmīgi mūsu komandai, jo 1. un 2. ceturtdaļu meitenes zaudēja ar 3 punktiem. Noslēdzoties 3.ceturtdaļai jau bija cerība,ka varam izcīnīt uzvaru, bet 4.ceturtdaļā diemžēl vairāk punktus izdevās gūt lietuvietēm, izvirzoties vadībā un svinēt uzvaru ar 36 : 32. Otrā spēle ar spēcīgo Favorites LT (Lietuva) komandu noritēja ar nelielu mājinieču pārsvaru katrā ceturtdaļā un noslēgumā ar 34 : 53 tika piedzīvots zaudējums. Trešā spēle ar Ķekavas komandu norisinājās punkts punktā ar nelielu mūsu komandas pārsvaru.  3.ceturtdaļai beidzoties bijām vadībā ar 4 punktiem, bet diemžēl spēles noslēgumā ar precīzu trīspunktu metienu ar rezultātu 27 : 25 uzvaru svinēja ķekavnieces. Ceturtā spēle bija ar Kalinigrad ( Krievija) spēlētājām, kura arī noritēja līdzīgā cīņā, 1.puslaikam noslēdzoties neizšķirti. 2.puslaikā mazliet lielāka veiksme tomēr bija pretinieču pusē un spēle noslēdzās ar 47 : 43, nepatīkami, bet fakts. Tomēr meitenes parādīja lielu cīņas sparu un tikai nedaudz pietrūka līdz kādai uzvarai. Gandarījums par to, ka varam piedalīties šādos starptautiskos turnīros un gūt pieredzi turpmakām spēlēm!

Turnīrā mūsu komandas rezultatīvākās spēlētājas bija – Zane Ržiščeva 43 punkti, Ieva Zavinska 27 punkti un Inese Jurevica 26 punkti. Vēl turnīrā piedalījās Ērika Vēdzele-Liepa, Dita Krecere, Sandra Lāce un Judīte Šneidere.

45 + grupā piedalījās 7 komandas no Lietuvas un Latvijas. Komandas tika sadalītas 2 apakšgrupās. Mums bija jāspēlē ar SK Seduvas Malunas (Lietuva), Ukmerge (Lietuva) un Tukums-Smukums (Latvija).

Pirmā spēle bija ar tukumniecēm, kura sākās ar pretinieču lielāku precizitāti, bet puslaikam beidzoties rezultāts bija neizšķirts. Otrais puslaiks mums “aizgāja no rokas”, kur pretinieces vairāk netika līdzi. Varējām svinēt uzvaru par Tukums-Smukurs ar rezultatu 36 : 25.

Otro spēli spēlējām ar Ukmerge (Lietuva), kur no paša sākuma jau pārņēmām iniciatīvu. Pēc 1.puslaika rezultāts bija 18 : 6. Otrā puslaikā lietuvietes mazliet mainīja spēles taktiku, kas viņām deva rezultativitētes punktus, bet mums nē. Tomēr spēle beidzās ar pozitīvu iznākumu mūsu komandai un uzvaru ar 22 : 17.

Trešā spēle bija ar stiprākajām lietuvietēm mūsu apakšgrupā SK Seduvas Malunas komanda. 1.ceturtdaļa noslēdzās neizšķirti, 2.ceturtdaļā jau lietuvietēm bija 3 punktu pārsvars.3.ceturtdaļa bija veiksmīgāka mums par 2 punktiem, bet pēdējā ceturtdaļā neveicās mūsu komandai ar metienu precizitāti. Tika piedzīvots zaudējums ar 30 : 22, bet izcīnīta 2.vieta apakšgrupā, kas deva iespēju spēlēt par 3.vietu turnīrā. ]

Spēlē par 3.vietu bija ar Cēsu komandu, kas bija ieguvusi 2.vietu otrajā apakšgrupā. Spēle jau no paša sākuma mūsu meitenem noritēja veiksmīgi, sagraujot pretinieces ar rezultātu 24 : 8.

Līdz ar to turnīrā godam tika nopelnīta 3.vieta ar medaļām un kausu.

Turnīrā mūsu komandas labākās spēlētājas bija Linda Rimgaile 30 punkti, Ilze Lejniece 27 punkti un Iveta Epnere 21 punkts. Vēl komandā piedalījās Dace Ribiņa, Linda Karloviča, Judīte Šneidere, Zanda Ņeverovska un Ērika Vēdzele-Liepa.