Sporta rezultāti

No 9.marta līdz 27.aprīlim notika Dobeles novada 2019.gada čempionāts volejbolā vīriešiem.

Pavisam startu sāka 7 komandas – Sigus B, Lejasstrazdi, Krimūnas, Zebrene, Tenapors, “Jeld Wen” un Dobeles Klondaika.
Visas komandas izspēlēja vienu apli, tad četras labākās pusfinālu un finālu. Turnīrs bija ļoti interesants.
Par Dobeles novada 2019.gada čempioniem kļuva Sigus B komanda, kas finālā ar rezultātu 3:1 pārspēja pagājušā gada uzvarētājus - Krimūnas spēlētājus.

Sigus B komandā spēlēja Elvijs Taujenis, Agris Ozols, Klāvs Eihamanis, Raitis Briedis, Madars Kalniņš, Ritvars Kļaviņš, Emīls Granauskis, Sigutis Briedis un Mārtiņš Jermacāns.

Sudraba medaļas izcīnīja Krimūnas komanda, kurā spēlēja Oskars Vaļuškins, Renārs Šulcs, Guntars Reveliņš, Raimis Reveliņš, Artis Balodis,  Kristians Zīberts, Kristaps Buķis, Imants Baumanis.

Bronzas medaļas izcīnīja Tenapors vīru komanda Aleksandrs Pisarevs, Edgars Vanags, Jevgēnijs Semaško, Artis Millers, Roberts Millers, Artjoms Jefimovs, Edgars Sarbantovičs, Andris Podvinskis, Rolands Dakteris un daiļā dzimuma pārstāve Līze Feldmane.