Sporta ziņas
sports

Spānijā, Banyola, notiekošajā Eiropas jaunatnes triatliona festivālā, kas reizē ir arī Eiropas čempionāts junioriem piedalījās pieci Latvijas pārstāvji. Beāte Jansone - juniorēm un juniori - Miks Meijers, Sebastians Žigarkovs, Adrians Markuns , Danils Vakuličs.

Finālā  Beate Jansone startēja ar Pirmo starta numuru un uzrādīja 0:22:45  laiku un izcīnīja 7. vietu.

Pēc peldēšanas posma Beate bija līdere uzsākot riteņbraukšanas posmu, riteņraukšanu turpinot vadošajā grupā un viss izšķīrās skriešanā, kur par uzvarētāju kļuva .Francijas triatloniste Anouk Rigaud ar laiku 0:22:13.

Beate Jansone jau ir kvalificējusies Pasaules čempionātam triatlonā junioriem, kas notiks 17.-20.10 Andalūzijā.

Pusfinālos Beate Jasnsone uzrādījā labāko rezultātu  no 77 sportistēm . Beate startēja stiprākajā pusfinālā, kur uzvarēja ar rezultātu 0:23:02 ,  otrās un trešās vietas ieguvējas – Vittoria Facco no Itālijas  un Anouk Rigoud  no Francijas  atpalika tikai par  2 simtdaļām un uzrādīja vienādu rezultātu 0:23.04.  Otrajā pusfinālā uzvarētāja Patience Lamb no Anglijas  finišēja ar rezultātu 0:23:16, bet trešajā pusfinālā uzvarētāja Laly Porentru  no Francijas uzrādīja rezultātu 0: 23.08.

Pusfinālos augsto 13. vietu un iespēju startēt B finālā izcīnija Miks Meijers, kur izcīnīja 22.vietu.   Adrians un Danils savos pusfinālos izcīnīja 28. vietas un Sebastians Žigarkovs 26. vietu. Iegūtās vietas bija par zemu,lai kvalificētos B finālam.

Svētdien Artjomam Gajevskim paredzēts starts Pasaules kausa posmā Karlovivari.

Nākošais Latvijas sportistu starts paredzēts  oktobra beigās Vichy, kur startēs Artjoms Gajevskis un Francis Daniels Veģeris.