?!XВопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.
X
Вопросы и обратная связь
Image CAPTCHA
Введите строку символов, показанную на картинке.

15. Dobeles Ceriņu koncerts. Ielūdz Johans Štrauss

28 Май 2016
Сб 16:00
Dobelē

Sestdien, 2016. gada 28. maijā, pl.16.00 Ceriņu ziedēšanas svētku koncertā šogad skanēs Johana Štrausa mūzika – fragmenti no melodiskās un krāšņās Johana Štrausa populārākās operetes Sikspārnis, kas ar veselīga humora un labsirdīgas ironijas devu vēsta par greznu un reibinošu pasauli, kurā valda spožums un jautrība, flirts, intrigas un pārpratumi.

Smaržīgo ceriņu dārzu pieskandinās arī citas populāras un dejiski dzirkstošas Johana Štrausa melodijas: Pie zilās Donavas, Pizzicatto polka, Valsis no Dienvidiem, Annen polka, fragmenti no operetes Čigānu barons , Vīnes asinis.

Melodisko un krāšņo mūziku izpildīs lieliski mūziķi - Sonora Vaice, Inga Šļubovska-Kancēviča,  Jānis Apeinis, Juris Ādamsons, Raimonds Bramanis, Rihards Mačanovskis, Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra mūziķu grupa Raimonda Ozola vadībā.

Pirms koncerta, kā arī jebkurā citā dienā ceriņziedu laikā, apmeklētāji aicināti izjust ceriņu burvību Dārzkopības institūta dārzā Dobelē, kur atrodas lielākais ceriņu stādījums Baltijā, kā arī viena no plašākajām ceriņu kolekcijām pasaulē. Koncerta ieejas biļetes derīgas arī dārza un selekcionāra Pētera Upīša piemiņas muzeja apskatei, kur iespējams noskatīties režisora Herca Franka 1974. gadā Rīgas Kinostudijā uzņemto dokumentālo filmu par selekcionāru Pēteri Upīti "Esības prieks". 

Biļetes nopērkamas Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās un internetā www.bilesuparadize.lv

Biļetes cena EUR 10.00, senioriem, skolēniem - 5 EUR (biļetes ar atlaidi iespējams iegādāties tikai kasēs, uzrādot apliecību).

 

Informē Dārzkopības institūts