?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Rezultāti

24.01.2022.

Latvijas čempionāts šaušanā jaunākajā grupā

21. janvārī Dobeles šautuvē norisinājās Latvijas čempionāts ložu šaušanā jaunākās vecuma grupas zēniem un meitenēm (dzimuši 2007. – 2009. gadā). Šauteņu vingrinājumos komandu vērtējumā labākie bija Dobeles Sporta skolas sportisti, aiz sevis atstājot Dienvidkurzemes un Krāslavas novadu jaunos šāvējus.

Šaušanā ar mazkalibra šauteni vingrinājumā 30 šāvieni guļus labākā bija dobelniece Amanda Zandersone, aiz sevis atstājot komandas biedri Aneti Tukišu. Šajā vingrinājumā puišiem visu goda pjedestālu aizņēma dobelnieki Aleksandrs Bargatins, Jānis Tukišs un Edgars Ērstiķis. Aleksandrs Bargatins bija labākais arī šaušanā ar mazkalibra šauteni no trim stāvokļiem – guļus, stāvus un no ceļa. Otrajā vietā – Edgars Ērstiķis, trešais – Jānis Tukišs. Meiteņu konkurencē šajā vingrinājumā dobelniecei Amandai Zandersonei otrā vieta, bet viņas komandas biedrei Anetei Tukišai - trešā. Apsveicam treneri Armandu Freimani un viņa audzēkņus ar panākumiem un vēlam neatlaidīgi turpināt pilnveidot meistarību, lai drīz par viņiem dzirdētu starptautiskajā arēnā.

Informē:
Dobeles Sporta skola

21.01.2022.

Dobelniece Patrīcija Grosberga uzvar 60 metru sprintā

Trešdien, 19. janvārī, Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā norisinājās Valmieras novada atklātais čempionāts telpās, kurā 60 metru sprintā uzvaru guva dobelniece Patrīcija Grosberga.

Divām sportistēm Patrīcijai Grosbergai (Dobele)  un Guntai Vaičulei (Rēzekne)  tika fiksēti vienādi rezultāti 7,62 sek. Latvijas sezonas līderei sprintā Patrīcijai Grosbergai un sezonas līderei 200 m un 400 m distancēs – Guntai Vaičulei, tika fiksēts vienāds rezultāts – 7,62 sek.  Tikai ar fotofiniša palīdzību bija iespējams noteikt uzvarētāju, par dažām sekundes tūkstošdaļām ātrāka bija dobelniece Patrīcija Grosberga. Abām sportistēm sezonā labākais rezultāts ar ļoti augstu vērtējumu – 1013 punkti.

Augstus rezultātus 200 m vīriešiem sasniedza dobelnieks Matīss Jansons. Sportists izcīnīja  5. vietu ar personīgo rezultātu 23,38 sek. Rezultātus uzlaboja arī dobelniece Sonora Stepiņa sprinta distancēs 60 m - 8.55 sek. un 200 m – 29,38 sek.

Tradicionālās vasaras sezonas sacensības “Valmieras novada atklātais čempionāts” pirmo reizi norisinājās ziemas sezonā atjaunotā Jāņa Daliņa stadiona vieglatlētikas manēžā. Sacensības organizēja Valmieras Sporta skola sadarbībā ar Valmieras Vieglatlētikas klubu.

Informē:
Skaidrīte Velberga
Dobeles Sporta skola trenere 

18.01.2022.

15. un 16. janvārī Tukuma šautuvē norisinājās Latvijas komandu čempionāts junioriem un pieaugušajiem šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Mūsu novada komandu sastāvus pamatā veidoja Dobeles Sporta skolas audzēkņi. Gada pirmais starts šāvējiem izdevies daudzsološs, par ko atzinība pienākas treneriem Vilnim Celmiņam un Armandam Freimanim.

Šaušanā ar pneimatiskajām pistolēm vīriešiem par zelta medaļām sacentās Dobeles un Tukuma sportisti. Šajā duelī spēcīgāks bija Dobeles trio – Daniels Vilciņš, Ernests Erbs, Rihards Zorge.

Sieviešu konkurencē 1. vietu izcīnīja Dobeles 1. komanda - Elīza Rasiņa, Sanija Didže un Sigita Bērziņa, bet.par bronzas medaļām uz starta līnijas izgāja Dobeles 2. komandas un Tukuma sportistes. Pārliecinoši precīzākās  bija Dobeles sportistes – Agate Rašmane, Marika Alksniņa un Selīna Kovaļevska.

Jaukto pāru sacensībās trešā vieta Dobeles 2. komandai - Marikai Alksniņai, Rihardam Zorgem un Tukuma 2. komandai. Finālā cīņa par zelta medaļām izvērsās starp divām Dobeles komandām. Šajā duelī pārliecinoši spēcīgāki bija Dobeles 1. komandas sportisti Agate Rašmane un Daniels Vilciņš. Otrā vieta Dobeles 3. komandai - Selīna Kovaļevska un Ernests Erbs.

Junioru konkurencē jaukto pāru sacensībā bronza Dobeles 2. komandai - Sanija Didže, Artūrs Zudavs.

Svētdien Latvijas labākie sportisti sacentās šaušanā ar pneimatiskajām šautenēm komandu vērtējumā vīriešu, sieviešu, kā arī jaukto pāru (viena sieviete, viens vīrietis) konkurencē.

Vīriešu konkurencē bronzas finālā sacentās divas Dobeles Sporta skolas komandas. Šajā duelī spēcīgi bija Dobeles 2.komanda ar Aleksandru Bargatinu, Edgaru Ērstiķi un Jāni Tukišu sastāvā.

Sieviešu konkurencē finālā par zelta medaļām cīnījās Dobeles 1.komanda ar Viļakas sporta skolas audzēknēm. Viļakas sportistes izcīnīja zeltu, bet Dobeles komandai – Beātei Šmukstai, Dženetai Evardsonei un Keitai Urbevicai, tika sudraba medaļas.

Pieaugušo konkurencē jaukto pāru sacensībās cīņa par zelta medaļu izvērtās starp divām Dobeles komandām. Labāka psiholoģiskā noturība un tehniskais izpildījums, kas atspoguļojās fināla rezultātos, bija Dženetai Evardsonei pārī ar Emīlu Latišu. Sudraba medaļas attiecīgi Keitai Urbevicai un Marekam Langenfeldam. Junioru konkurencē jaukto pāru sacensībā zelts Dobeles komandai – Beātei Šmukstai, Robertam Lignickim.

Informāciju sagatavoja:
Dobeles Sporta skola
 

18.01.2022.

Patrīcija Grosberga uzvar 60m skrējienā LVS „Sportland kauss” I posma sacensībās vieglatlētikā

Šī gada 15. janvārī Kuldīgas sporta centra vieglatlētikas manēžā notika 2022. gada telpu sacensību sezonas pirmās nopietnākās sacensības vieglatlētikā - Latvijas Vieglatlētikas Savienības „Sportland kauss” izcīņas pirmais posms. Sacensībās piedalījās pieaugušie un jaunieši. Dobeles sporta skolu pārstāvēja 6 jaunie sportisti. Pieaugušo konkurencē sievietēm Patrīcija Grosberga uzvarēja 60m skrējienā ar lielisku personīgo  rezultātu - 7,66 sek. Jāpiebilst, ka fināla skrējienā piedalījās visas šobrīd ātrākās sprinteres. Jau priekšskrējiens liecināja, ka cīņa būs sīva! Sportiste sasniedza šīs sezonas labāko rezultātu valstī un bija otrais augstvērtīgākais pēc WA punktu tabulām -1000 punkti. 1.vietu jauniešu grupā 400m skrējienā izcīnija Matīss Jansons ar jaunu personīgo rezultātu 52,42 sek., kas ir labākais šīs sezonas rezultāts jauniešiem valstī. Šajā grupā lielisks sniegums sprintā Markam Šteinertam - 3.vieta 60m finālā -7,31 sek. un 5.v. 400m - 55,63 sek. Sacensībās veiksmīgi startēja arī Sonora Stepiņa  sprintā. Dobeles sportisti veiksmīgi uzsākuši 2022. gada ziemas sacensību sezonu telpās!

Informāciju sagatavoja:
Skaidrīte Velberga
Dobeles Sporta Skolas trenere