?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Bioloģiskā zemnieku saimniecība "Vizbuļi"

Adrese: 
Vizbuļi, Penkules pagasts, Dobeles novads
Tālrunis: 
22013134
Cena: 
pēc vienošanās
Darba laiks: 
iepriekšēja pieteikšanās

Bioloģiskās zemnieces Laimas Hercbergas vārds ir labi pazīstams zaļajiem ēdājiem, jo zemnieku saimniecība «Vizbuļi» ir viena no populārākajām bioloģisko dārzeņu piegādātājām Rīgas ēdājiem. Klientu vidū ir gan ekoveikali un smalki restorāni, gan tiešās pirkšanas pulciņi.

Taču ikviens pats vai ar ģimeni var doties uz “Vizbuļiem”, kur  Laima saimnieko kopā ar vīru Andri un dēlu Jāni. 4 hektāros te bez ķīmijas iejaukšanās tiek audzēts vairāk nekā 20 dažādu dārzeņu un garšaugi. Siltumnīcās briest tomāti, gurķi un baklažāni. Laima Hercberga audzē arī senas un retas dārzeņu šķirnes, meklējot un atlasot labākās un garšīgākās. 

Zaļajās pļavās dekoratīvi ganās govis, kuru ēdienkartē ir tikai zāle, siens, ūdens un, protams, svaigs gaiss un saule. To uzdevums ir nodrošināt saimniecībai organisko mēslojumu.

Apmeklējuma laikā saimniece piedāvā apskatīt laukus un uzzināt, kā saimnieko ar bioloģiskām metodēm. Dārzeņus un to sēklas var iegādāties arī uz vietas vai pieteikt piegādi.

“Pie mums var atbraukt un nolasīt savu zemeni vai kādu citu ogu tieši no krūma, tā saņemot tūlītēju enerģiju un vitamīnus no šī auga. Ja kāds vēlēsies, varēs rakt arī kartupeļus un citus sakņaugus tieši sev. Varēs piedalīties pilnīgi visos darbos un saņemt par to algu produktu veidā. Un, visbeidzot, var vienkārši paskatīties, ko un kā darām mēs, vai arī pasēdēt pie ugunskura, izcept tajā kartupeļus, atpūsties, “ - aicina “Vizbuļu” saimniece.

"Vizbuļi" atrodas pie Penkules, netālu no Jelgavas - Auces ceļa. 

Skatīt videoklipu  https://youtu.be/K6HkYbaUIl0