?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Ar velosipēdu

Maršruta galvenās piesaistes vietas ir Auce un Lielauce. Par šo maršrutu var teikt, ka tas būs baudījums pacietīgajiem un fiziski izturīgajiem, jo aiz katra nākamā paugura saskatāms vismaz vēl viens, un katrs nākamais nobrauktais kilometrs atklāj vēl skaistākus skatus.
Apceļojot Dobeli, atklāsim aizgājušo laikmetu vēsturiskās zīmes un izjutīsim mazpilsētas burvīgumu.
Apceļojot K. Ulmaņa dzimto pusi, iepazīsiet Zemgales lauku sētas, vēsturiskas vietas un darbīgus cilvēkus.
Pārgājiena ilgums 3-5 stundas, maršruta garums 4 -7 km. Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē ir vairākas tematiskās daļas. Rūķīšu mežā var izstaigāt Rūķu ciematu ar maziem koka namiņiem un tematiskām sētām, rūķu pilsētu Čiekuri ar košajiem namiem un bruģētajām ielām, uzkāpt Koka skatu tornī, Rūķu sētā satikt pašus Tērvetes rūķus un pamieloties ar Rūķu bodītes gardumiem. Pļavā starp Koka skatu torni un rūķu pilsētu Čiekuri izvietots Anneles dzīvnieku dārzs, kur var apskatīt, paglaudīt un pabarot trušus, kaziņas un citus dzīvniekus. Pasaku mežā joprojām skatāmas dažādas koka skulptūras, savukārt Atrakciju laukumā izstaigājamas šķēršļu takas - Sprīdīša un Lutauša ceļš. Kurbada zemē izbūvēts Tērvetes velo parks,, Tērvetes Tarzāns ar kokos izveidotām deviņām dažādu grūtības līmeņu trasēm un vairāk nekā 100 šķēršļiem, Tērvetes Tīklu parks, kas unikāls ar to, ka ietver visdažādākās aktivitātes.. Netālu esošajā...
Zebrus ezera apkārtne pārsteigs ar paugurainu ainavu un ceļu līkločiem. Tā nav tipiska Zemgales ainava, jo ceļš vijas pāri vaļņveida pauguriem un prasa zināmu fizisku piepūli.