?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Spēle "Roadgames" arī Dobeles un Auces novados!

26.01.2021

Šobrīd arvien populārākas kļūst dažādas izzinošas piedzīvojumu spēles, ar kuru palīdzību to spēlētāji var iepazīt dažādus Latvijas apvidus, tūrisma objektus, vēsturiskus, bet aizmirstus pieminekļus un vietas, un daudz ko citu. Kā saka paši "Roadgames" veidotāji: "Roadgames ir piedzīvojumu spēle pasaules izzināšanas entuziastiem".

Šādas orientēšanās spēles citos Latvijas reģionos pazīstamas jau kādu laiku, piemēram, Bauskas, Jelgavas un Tērvetes novados, Rīgā, Siguldas pusē un Kurzemē un dauz kur citur. Pagājušās nedēļas izskaņā savā Facebook kontā apvienība "Roadgames" paziņoja, ka orientēšanās spēle nu pieejama arī Dobeles un Auces novados, apvienojot abus novadus vienā lielā spēles laukumā.

Svarīgi pieminēt, ka šī spēle ir maksas pakalpojums un ir nepieciešams mobilais telefons vai kāda cita viedierīce, kurā iespējams ielādēt "Roadgames" spēles veikšanai nepieciešamo aplikāciju, kā arī nepieciešams interneta pieslēgums. Sīkāk ar spēles noteikumiem iespējams iepazīties mājaslapā https://www.roadgames.com/lv .

Šis ir lielisks veids kā atraktīvi pavadīt laiku ar ģimeni, iepazīstot tuvāko apkārtni vai kaimiņu reģionus.

Informāciju sagatavoja:
Līva Vīdmane,
Dobeles novada Tūrisma informācijas centra
klientu apkalpošanas speciāliste