?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Nedēļas nogalē Zemgales apceļošanas akcija turpinās Dobeles novadā

12.07.2021

Joprojām turpinās Zemgales apceļošanas akcija "Nākamā pietura Zemgale".

Šajā nedēļas nogalē (17.07. un 18.07.), sestdien, pie sevis viesus aicina Rūķīšu tēja, Marika Grīslīte un Štelmaheru akmeņu dārzs, savukārt, svētdien biedrības "Penkulē atver durvis" aktīvākie saimnieki gaidīs pie sevis viesus, lai iepazīstinātu ar savām saimniecībām.
Dienas noslēgumā Ālaves muižas parkā aicinām uz penkulnieku mājražotāju tirdziņu, uz ugunskurā tapušu cienastu ar muzikālu noti. Interesentiem būs iespēja iepazīt jaunizveidoto taciņu, kura tapa SIF atbalstītā projekta “Vieta ir cilvēki” ietvaros.
Ar detalizētāku šīs nedēļas nogales plānu variet iepazīties šeit: https://www.zemgale.lv/images/Baneris_17.-18.07.2021_1.pdf

Zemgales iedzīvotāji un reģiona viesi aicināti piedalīties tūrisma akcijā jeb piesātinātā pasākumu ciklā “Nākamā pietura Zemgale”, kura bagātīgajā piedāvājumā ikviens atradīs ko aizraujošu. Katru nedēļas nogali no jūlija līdz pat septembrim Zemgales amatnieki, mājražotāji, saimniecības, ražotnes, pilis, muižas un citi tūrisma pakalpojuma sniedzēji saviem apmeklētājiem būs sarūpējuši īpašu programmu.

Informāciju sagatavoja:
Līva Vīdmane,
Dobeles novada Tūrisma informācijas centra
klientu apkalpošanas speciāliste