?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Pavasara sakopšanas darbu ietvaros pašvaldība izsludina īpašu akciju

15.04.2021

Atbalstot tradicionālo pavasara Lielo Talku, Dobeles novada pašvaldība kopā ar SIA “Dobeles komunālie pakalpojumi” no š. g. 19. aprīļa līdz 16. maijam organizē akciju, kuras laikā atkritumu savākšanas laukumā Spodrības ielā 2, Dobelē, fiziskām personām ir iespēja nodot nolietotās vieglo automašīnu riepas par īpašu cenu 1,00 EUR/gab. Limits ir 4 riepas. Nodošanas brīdī jāuzrāda automašīnas tehniskā pase.

Lielās Talkas dienā, 24. aprīlī, SIA “Dobeles komunālie pakalpojumi” šķiroto atkritumu savākšanas laukuma (Spodrības ielā 2, Dobelē) darba laiks būs pagarināts, un tas strādās no plkst. 9:00 līdz 16:00.

Atkritumu šķirošanas laukumā no klientiem BEZ MAKSAS pieņem: PET iepakojumu, polietilēnu, papīru, kartonu, elektropreces, stikla pudeles un burkas, alumīnija iepakojumu, lielgabarīta atkritumus (mēbeles), baterijas.

24. aprīlī, mēneša pēdējā sestdienā, jau četrpadsmito gadu pēc kārtas Latvijā ir izsludināta Lielā Talka. Šogad šim pasākumam, tāpat kā daudziem citiem, savu “zīmogu” ir uzlikusi Covid 19 pandēmija.

Līdz ar to Lielās Talkas organizatori aicina cilvēkus doties talkot šādi:

  • SOLO talkas: talkojiet vienatnē, pastaigājoties pa mežu vai gar jūru, sakopjot savas mājas apkārti;
  • DUO talkas: talkojiet divatā. Ja esat vienas mājsaimniecības pārstāvji, tad droši talkojiet kopā, ja esat draugi vai paziņas, ievērojiet vismaz divu metru distanci;
  • ĢIMENES talkas: talkojiet visa ģimene kopā, bet ievērojiet, ka jums jābūt vienas mājsaimniecības pārstāvjiem.

Talkas norisi kopumā (tajā skaitā savākto atkritumu izvešanu) katrā pilsētā un novadā pārrauga Lielās Talkas koordinators, Dobeles novadā tā ir Dobeles novada pašvaldības vides pārvaldības speciāliste Vija Vika, e-pasts vija.vika@dobele.lv, tālrunis 29211106.

Lielās Talkas pārstāvji informē, ka šogad talkas vadmotīvs ir “Par zaļu Latviju – katrs atsevišķi, bet visi kopā!”. Ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts nepalikt malā un doties talkot vai nu vienatnē vai ar savu ģimeni. Ņemot vērā paaugstinātās drošības apstākļus un pašreiz noteikto sociālās distancēšanās aicinājumu, Lielā Talka šogad 24. aprīlī tiek organizēta, lielāku uzsvaru liekot uz individuālo talkošanu.

Informāciju sagatavoja:
Santa Savicka,
Dobeles novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
e-pasts: santa.savicka@dobele.lv

Aļona Isajeva,
SIA “Dobeles komunālie pakalpojumi”
sanitārās nodaļas vadītāja
Tālr. 29336019