?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Par 2021. gada čempionu MTB Downhill nobraucienos kļūst dobelnieks Mārtiņš Bērziņš

02.08.2021

Jūlija nogalē Gaujas Nacionālā parka ielejā - Kordes trasē - norisinājās kalnu riteņbraukšanas svētki. Kā jau katru gadu, Downhill.lv izaicināja Latvijas ātrākos kalnu nobraucējus, par 2021. gada čempionu MTB Downhill nobraucienos kļuva dobelnieks Mārtiņš Bērziņš.

Izmantojot izdevību, pasākuma organizatori uzaicināja kaimiņvalstu Igaunijas un Lietuvas spēcīgākos braucējus, aizvadot reizē arī Baltic Downhill Cup #2 posma sacensības. Spītējot 28°C karstajai gaisa temperatūrai, dalību sacensībās pieteica 63 dalībnieki. Cīņa par uzvaru izvērtās ļoti saspringta un satraucoša, it īpaši elites grupā.

Izšķirošajā nobraucienā krita abi sacensību līderi – Armands Marčenkovs no Latvijas un Hendrik Kirsipuu no Igaunijas. Marčenkovam pēc pārliecinoša pirmā brauciena izslīdēja no rokām Latvijas čempiona tituls, bet Hendrikam Kirsipuu vērtīgie Baltijas kausa punkti, kā arī Wurth Latvia sagādātās speciālbalvas.

Latvijas 2020. gada čempions Tālis Liepiņš pēc neveiksmīga pirmā brauciena Latvijas čempiona titulu nenosargāja un par jauno šī gada čempionu MTB Downhill nobraucienos pirmo reizi tika kronēts Mārtiņš Bērziņš (komanda “TANDĒMSDH”). Baltijas braucēju konkurencē elites grupā visātrāko koplaiku uzrādīja igauņu braucējs Armin Pilv, un elites grupā otrajā vietā Mārtiņš Bērziņš un trešais Henrijs Vimba no Valmieras.

Informē
Latvijas Riteņbraukšanas federācija

Foto Raiko Jaeski.