?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Domes ārkārtas sēdē tika ievēlēts priekšsēdētāja vietnieks un izpilddirektora vietnieki

03.12.2021

Šodien, 3. decembrī, Dobeles novada domes ārkārtas sēdē tika ievēlēts Dobeles novada domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības un attīstības jomā, kā arī izpilddirektora vietnieks teritoriālās pārvaldības jautājumos un izpilddirektora vietnieks attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos.

Priekšsēdētāja vietnieka amatam tika izvirzīts viens kandidāts. Septiņpadsmit deputātiem balsojot ar vēlēšanu zīmēm, ar 17 balsīm "par" par Dobeles novada domes priekšsēdētāja vietnieku tautsaimniecības un attīstības jomā tika ievēlēts Edgars Laimiņš.

Sēdē tika izskatīti arī jautājumi par Dobeles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka teritoriālās pārvaldības jautājumos un izpilddirektora vietnieka attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos iecelšanu amatā.

Balsojot ar vēlēšanu zīmēm, ar 12 balsīm "par" Dobeles novada pašvaldības izpilddirektora vietnieka teritoriālās pārvaldības jautājumos amatā tika iecelts Aldis Lerhs, un ar 14 balsīm "par" izpilddirektora vietnieka attīstības plānošanas un nekustamā īpašuma jautājumos - Gunārs Kurlovičs. Izpilddirektora vietnieku vēlēšanās piedalījās 16 deputāti.

Dobeles novada domē ir ievēlēti 19 deputāti.

 

Dobeles novada pašvaldības informācija