?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Dobelē atklāts veselības aprūpes centrs

31.05.2021

31. maijā Dobelē, Zaļajā ielā 12 atklāts jauns veselības aprūpes centrs, kurā Dobeles un apkārtējo novadu iedzīvotāji vienuviet varēs saņemt plašu veselības aprūpes pakalpojumu klāstu. Veselības aprūpes centrs atrodas kādreizējā pasta ēkā, kurai “Euroaptieka” veikusi apjomīgus atjaunošanas un labiekārtošanas darbus. Iedzīvotāju ērtumam un pieejamākām farmaceitu konsultācijām ēkā atrodas arī “Euroaptieka”.

Izveidotā veselības aprūpes centra 215 kvadrātmetru plašajās telpās darbosies “MFD Laboratorija”, “MFD Veselības grupas” speciālisti – kardiologs, neirologs, endokrinologs un ķirurgs, kā arī “Monikas Stacēvičas ārsta prakse”, “Ilzes Sproģes ģimenes ārsta un pediatra prakse”, zobārstniecības klīnika “Zobu feja”, “Ivo Končus fizioterapeita prakse”.  

“Latvijas reģionu pilsētās trūkst modernu veselības aprūpes centru, kas nozīmē arī ierobežotu pakalpojumu pieejamību. Šāda situācija ir raksturīga arī Dobelē, kur dzīvo gan daudz jaunu ģimeņu, gan vecāka gada gājuma cilvēku. Tāpēc esam patiesi priecīgi pilsētai dot būtisku un nepieciešamu pienesumu veselības aprūpē, kas iedzīvotājiem nozīmē iespēju saņemt speciālistu konsultācijas, laboratoriskos izmeklējumus un vakcināciju tuvu mājām. Jaunizveidotais veselības aprūpes centrs apmeklētājus arī priecēs ar ērtu, patīkamu un drošu vidi. Esam gandarīti, ka īpaši tagad, pandēmijas laikā, esam raduši iespēju izveidot Dobelē jaunu veselības aprūpes centru un realizēt projektu ar augstu pievienoto vērtību, lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērtāk rūpēties par savu un savas ģimenes veselību un labsajūtu,” saka “Euroaptieka” valdes priekšsēdētāja Nataļja Zaharova.

“Dobeles novada pašvaldība pauž patiesu gandarījumu par “Euroaptieka” iniciatīvu un atbalstu jauna veselības aprūpes centra izveidē, kas Dobeles un pārējās apkārtnes iedzīvotājiem nodrošinās iespēju vienkopus saņemt plaša spektra ārstnieciskos pakalpojumus. Priecājamies, ka pilsētvide iegūst normatīvo aktu prasībām atbilstošu un modernu veselības aprūpes centru. Šī projekta ietvaros arī kādreizējā pasta ēka tagad ir ieguvusi jaunu dzīvību, kas ir nozīmīgi Dobeles pilsētas centra attīstībā,” saka Dobeles novada pašvaldības izpilddirektors Agris Vilks.

“Līdz šim Dobelē nodrošinājām mobilās diagnostikas un ārstu speciālistu izbraukumus, taču, redzot iedzīvotāju pieaugošo pieprasījumu pēc augstas kvalitātes veselības pakalpojumiem pieņēmām stratēģiski svarīgu lēmumu būt tuvāk klientiem un sākt pastāvīgu darbu Dobelē, ko bija iespējams ātri realizēt,  pateicoties “Euroaptieka” iniciatīvai veidot jaunu veselības aprūpes centru. Priecājamies, ka tagad, lai saņemtu augsti kvalificētu speciālistu konsultācijas, Dobeles iedzīvotājiem vairs nevajadzēs doties uz tuvākajiem veselības aprūpes centriem Jelgavā vai Rīgā, bet nepieciešamie ārsti būs pieejami maksimāli tuvu dzīvesvietai. Klientu ērtībām esam arī atvēruši “MFD Laboratoriju” vakcinācijai un laboratoriskajiem izmeklējumiem, kuru rezultātus atkarībā no to sarežģītības un klasifikācijas varēs saņemt pat ātrāk par 24 stundām. Mēs augsti vērtējam iespēju iedzīvotājiem piedāvāt viņiem nepieciešamo speciālistu konsultācijas, laboratoriskos izmeklējumus un vakcināciju vienuviet, attiecīgi nodrošinot savlaicīgu slimības profilaksi un medicīnisko pakalpojumu pieejamību, izmantojot mūsdienīgākās tehnoloģijas medicīnas nozarē,” norāda “MFD Veselības grupa” izpilddirektors Einārs Giels.

Jaunais veselības aprūpes centrs atrodas Dobelē, Zaļajā ielā 12, kurā pieteikšanās uz apmeklējumu jāieplāno, iepriekš sazinoties ar konkrēto speciālistu, klīniku vai praksi. Klientu ērtībām nodrošināta telpu labiekārtošana atbilstoši mūsdienīga veselības aprūpes centra prasībām, nodrošinot apmeklētājiem ērtāku un drošāku pakalpojumu saņemšanu. Papildu tam ēkas energoefektivitātes paaugstināšanai ēkas pirmajā stāvā nomainīti logi un veikta ēkas iekšējā siltināšana, izveidota jauna ventilācijas un apkures sistēma, kā arī uzstādīts energoefektīvs LED apgaismojums. Veselības aprūpes centra pieejamība nodrošināta arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām un apmeklētāju ērtībām pagalmā pieejama arī autostāvvieta.

Jaunais veselības aprūpes centrs Dobelē kopumā ir jau trešā “Europtieka” sadarbībā ar “MFD Veselības grupa” izveidotā vieta, kur cilvēkiem ērti saņemt ar veselību un labsajūtu saistītus pakalpojumus. Pārējās šādas vietas atrodas Rīgā – A.Saharova ielā 20a, kur pieejama farmaceitiskā aprūpe un laboratoriskie izmeklējumi, kā arī t/c “Domina”, Ieriķu ielā 3, kur pieejama farmaceitiskā aprūpe un “MFD Veselības punkts”, kas specializējas augstākās kvalitātes laboratorisko izmeklējumu veikšanā, plaša spektra vakcinācijas pakalpojumu sniegšanā, kā arī drīzumā tiks piedāvātas ārstu konsultācijas.

Covid-19 apstākļos "Euroaptieka" aicina iedzīvotājus nepieciešamos recepšu un valsts kompensējamos medikamentus, kā arī citas aptiekā pieejamās preces pasūtīt ar piegādi uz vēlamo adresi visā Latvijā, izmantojot "Euroaptieka" pakalpojumu "Medikamentu piegāde mājās". Lai saņemtu pakalpojumu, kā arī pilnvērtīgu farmaceita konsultāciju, jāzvana "Euroaptieka" farmaceitam pa tālruni 20369469 darba dienās no plkst. 9.00 līdz 17.00.

Par “Euroaptieka”
Aptieku tīkls “Euroaptieka” ir zāļu mazumtirdzniecības uzņēmums. Latvijā darbojas 56 “Euroaptieka” aptiekas 18 apdzīvotās vietās visā valstī. “Euroaptiekas” zīmols pieder uzņēmumam “Euroapotheca”, kam kopumā ir vairāk nekā 600 aptieku Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Polijā un Zviedrijā. “Euroaptieka” Latvijā darbojas kopš 2001. gada.

Informāciju sagatavoja:
Katrīna Antmane
www.euroaptieka.lv