?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Aucē iedegta galvenā svētku egle

07.12.2021

Svētdien, 5. decembra vakarā, Auces centrālajā laukumā, sagaidot Ziemassvētku vecīti, kas bija ieradies aplūkot pilsētas egli un pilsētniekus, tika iedegta galvenā Auces pilsētas egle.

Lai arī laukā bija pamatīgs spelgonis, gan vietējie iedzīvotāji, gan viesi no tā nenobijās un devās apskatīt Ziemassvētku “zaļo karalieni”, kas šogad ietērpusies zeltītas krāsas rotājumos.

Pēc eglītes iedegšanas klātesošajiem bija iespēja doties uz Auces estrādi un tikties ar Rūķi Gardummici, kurš stikla namiņā rādīja bērniem, kādi īpaši darbi un nedarbi jāpaveic pirms Ziemassvētkiem, lai Ziemassvētku vecītis varētu doties pie bērniem un dāvināt dāvanas svētku vakarā, taču rūķim nemaz tik labi neveicās, tie, kuri apmeklēja šo īpašo īsizrādi, par to varēja pārliecināties paši un mājās noteikti devās īpašā svētku noskaņojumā.

Bez galvenās egles pilsētas centrā grezna eglīte atrodama arī pie Auces Kultūras centra, kur kopā ar izgaismotu briedi gaida gan lielus, gan mazus apmeklētājus. Tāpat visā pilsētā virs ielām ir izvietotas spožas sniegpārsliņas, kas gaiši izgaismo dejojošās baltās dabīgās sniegpārslas, kas Auci jau padarījušas daudz gaišāku.

Kopumā Auces apkārtnes pagastos izvietotas sešas oficiālās svētku egles – katrā pagastā pa eglei. Tāpat atgādinām, ka Adventes laikā Auces Kultūras centrā tiek rīkoti Adventes koncerti, lai kopā gaišām domām dotos pretim Ziemassvētkiem.

Informāciju sagatavoja:
Gita Šēfere-Šteinberga,
Dobeles novada pašvaldības
Auces administrācijas
sabiedrisko attiecību speciāliste

Elzas Jarmoļičas foto