?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Aicinām piedalīties aptaujā par sabiedriskās kārtības un drošības situāciju Dobeles novada teritorijā

17.11.2021

Cienījamais Dobeles novada iedzīvotāj!

Aicinām piedalīties aptaujā par sabiedriskās kārtības un drošības situāciju Dobeles novada teritorijā. Aptaujas mērķis ir izzināt novada iedzīvotāju paradumus un priekšrocības saziņā ar pašvaldību un tas iestādēm situācijās, kas saistītas gan ar drošības sajūtu, gan ar dažādu nepilnību novēršanu.

Aptauju iespējams aizpildīt līdz 28. novembrim elektroniski šeit

Aptauja ir anonīma, tās rezultāti tiks izmantoti apkopotā veidā un ņemti vērā, izstrādājot Dobeles novada pašvaldības Koordinācijas centra koncepciju.

Koordinācijas centrs iecerēta kā Dobeles novada Pašvaldības policijas struktūrvienība, kas nodrošinās gan koordinētu informācijas apriti dažādās ārkārtas situācijās un problēmsituāciju koordinēšanā, gan arī vienotu pašvaldības videonovērošanas sistēmas uzraudzību.

Koncepcija tiek izstrādāta Interreg Latvia - Lithuania Programme  konkursa 4. prioritātes "Efektīvi sabiedriskie pakalpojumi un laba pārvaldība dzīves kvalitātes uzlabošanai" projekta Nr. LLI-499 "Pārrobežu sadarbība sabiedrisko pakalpojumu drošības un efektivitātes uzlabošanai" (Cross-border Cooperation for Safety and Effectiveness of Public Services) ietvaros.