?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

8. maijā tiks pasniegti Dobeles novada augstākie apbalvojumi

06.05.2021

Sestdien, 8. maijā, neierasti šaurā lokā tiks godināti tie Dobeles novada izcilie cilvēki, kuriem 2020. gada nogalē, Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā, Dobeles novada pašvaldība piešķīra novada augstākos apbalvojumus, bet valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ apbalvojumi netika pasniegti.

Arī tagad, ņemot vērā Covid-19 pandēmijas ierobežojumus, apbalvošanas ceremonija notiks bez apmeklētājiem. Apbalvojumus pasniegs Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns.

Dobeles novada pašvaldības augstākais apbalvojums – GODA ZĪME – tika piešķirta:

akciju sabiedrības “Dobeles dzirnavnieks” valdes priekšsēdētājam KRISTAPAM AMSILAM par ilggadēju nozīmīgu sabiedrisko aktivitāti un profesionālo ieguldījumu novada attīstībā, sekmējot Dobeles vārda atpazīstamību Latvijā un pasaulē; 
arhitektam PĒTERIM BLŪMAM par izcilu profesionālo meistarību un sevišķi nozīmīgu ilggadēju ieguldījumu Dobeles kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšanā;

gleznotājai un vizuālās mākslas skolotājai AIJAI PRINCEI-GALZONEI par novadam nozīmīgu profesionālo meistarību un sabiedrisko aktivitāti, kas sekmējusi Dobeles vārda atpazīstamību.

 

 

Otrs augstākais Dobeles novada pašvaldības apbalvojums – ATZINĪBAS RAKSTS – tika piešķirts:

Dobeles sākumskolas direktorei VIVITAI DOLOTOVAI par profesionālu, mērķtiecīgu un radošu skolvadības darbu Dobeles novadā;
skolotājai SKAIDRĪTEI URŽEVICAI par ilggadēju teicamu profesionālo darbību vispārējā izglītībā Dobeles novadā;
zinātniecei DALIJAI SEGLIŅAI par daudzpusīgu zinātnisko darbību un profesionālo ieguldījumu augļaugu produktu izstrādē un ieviešanā.

 

Atbilstoši pašvaldības nolikumam „Par Dobeles novada pašvaldības apbalvojumiem un to piešķiršanas kārtību”, ir nodibināti divi pašvaldības apbalvojumi: Goda zīme un Atzinības raksts.

Apbalvojumus piešķir par novadam nozīmīgu un plašu atpazīstamību guvušu pilsonisko un sabiedrisko aktivitāti; par nozīmīgu ieguldījumu saimnieciskajā vai sabiedriskajā darbībā; par izcilu profesionālo meistarību, kas sekmējusi novada atpazīstamību; par mūža ieguldījumu un izciliem nopelniem darbā novadā un citiem sasniegumiem.

Informāciju sagatavoja:
Santa Savicka,
Dobeles novada pašvaldības
sabiedrisko attiecību speciāliste
santa.savicka@dobele.lv