?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

5. - 6. klases skolēniem iespēja pieteikties dienas nometnēm

08.06.2021

No 5. līdz 9. jūlijam un no 23. līdz 27. augustam norisināsies apmaksātas izglītojošās un veselību veicinošās dienas nometnes 5.-6. klases skolēniem.

Projekta ietvaros 2021. gadā norisināsies divas vasaras nometnes 5.-6. klases skolēniem:

  • dienas nometnes īstenošanas ilgums un laiks: 2021. gada 5.-9. jūlijs (5 dienas). Nometnes norises vieta: ,,Zaļkalni’’, Auru pagasts, Dobeles novads. Piedalīsies 20 bērni.

Pieteikšanās nometnei norisināsies elektroniski no 10. jūnija pulksten 10.00, atverot saiti https://ieej.lv/MYIYf

  • dienas nometnes īstenošanas ilgums un laiks: 2021. gada 23. -27. augusts (5 dienas). Nometnes norises vieta: ,,Zaļkalni’’, Auru pagasts, Dobeles novads. Piedalīsies 20 bērni.

Pieteikšanās nometnei norisināsies elektroniski no 10. jūnija pulksten 10.00, atverot saiti https://ieej.lv/WjKXz
 

Svarīgi!

Nometnē drīkst piedalīties bērni un jaunieši, darbinieki, kuriem pēdējo 48 stundu laikā pirms nometnes sākuma ir veikts COVID - 19 tests un tas ir negatīvs. Testi tiek apmaksāti no valsts budžeta, testēšanas procesu koordinē Veselības inspekcija. Testu var neveikt, ja dalībnieki var dokumentāri apliecināt, ka ir vakcinēti pret Covid-19 vai inficēšanās epizodi no 11 līdz 180 dienai pēc parauga ņemšanas datuma, ar kuru laboratoriski tika apstiprināta Covid-19 infekcija.

Nometnes dalībnieki un darbinieki dienas nometnēs lieto mutes un deguna aizsegus, izņemot sporta aktivitātes un mūzikas un deju nodarbības.

Nometnes dalībnieku skaits nevar pārsniegt 20 dalībnieki.

Dienas nometnes dalībnieki ne ātrāk kā 7 dienas pirms nometnes darbības sākuma saņem ģimenes ārsta izziņu, kurā apliecināts, ka bērnam nav infekcijas slimību pazīmes un viņš nav bijis kontaktā ar Covid-19 saslimušajiem vai to kontaktpersonām.

Vadlīnijas piesardzības pasākumiem bērnu nometņu organizētājiem atrodamas šeit: https://ieej.lv/yBWiM

 

Jautājumu gadījumā sazināties ar nometnes organizatoriem - biedrības ,,Saspraude’’ vadītāju Sandru Rikunu pa tālruni 63725550 vai rakstīt uz e-pastu saspraude@gmail.com

Nometnes norit Eiropas Savienības fonda projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pakalpojumu pieejamības uzlabošana Dobeles novada iedzīvotājiem” (Nr. 9.2.4.2/16/I/047) ietvaros.

Informāciju sagatavoja:
Iveta Vjatere
projekta vadītāja
28643755 | iveta.vjatere@dobele.lv