?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

3. oktobrī Dobeles stadionā norisinājās Vispasaules soļotāju diena

04.10.2021

3. oktobrī Dobeles stadionā no plkst. 10.00 norisinājās Vispasaules soļotāju diena - World walking day 2021, kurā piedalījās arī soļošanas entuziasti no Dobeles novada un Jelgavas. Latvijā šo pasākumu atbalsta Tautas sporta asociācija LTSA.

Akcija norisinājās ar UNESCO patronāžu Pasaules pastaigu dienai TAFISA - 24 stundas visā pasaulē! Tās devīze: “Esi aktīvs un nodod stafeti!” Katrs dalībnieks pasaulē varēja izvēlēties sev piemērotu fizisko aktivitāti un nodot stafeti citiem, šādi savienojot pasauli un aicinot ikvienu būt veselam, pievienojoties vispieejamākajai un iekļaujošākajai 24 stundu stafetei visā pasaulē!

Mūsu entuziastu grupa izvēlējās par savu aktivitāti skandināvu soļošanu, pēc iesildīšanās sporta skolas direktora Viestura Dudes vadībā dalībnieki veica simboliskus 4 apļus, uzmundrinot viens otru un nododot viens otram stafeti.

Jau 2 gadus Dobeles novada pašvaldība kā Zemgales plānošanas reģiona sadarbības partneris piedalās programmas ERASMUS+ starptautiskajā projektā “Veselīgs dzīvesveids. Sporta loma lauku teritoriju attīstīšanā” FIT Walking”. Dobeles novads kā pilotteritorija jau vairākkārt iesaistījis savus iedzīvotājus dažāda formāta FIT walking pasākumos.

      

Informāciju sagatavoja:
Taiga Gribuste
Dobeles novada pašvaldības
Attīstības un plānošanas nodaļas
projektu vadītāja
tālr. 63720931