?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Koncerts “PAULS UN PAULA. JAUNS VĀRDS”

12. jūnijs 2022
Sv 14:00
Dobeles pilsētas kultūras namā, Baznīcas ielā 6

Dobeles Ceriņu Festivāla 2022 noslēdzošajā dienā, 12. jūnijā, aicinām uz koncertu “Pauls un Paula. Jauns vārds”. Koncerts notiks Dobeles pilsētas kultūras namā plkst. 14.00.

“Komponists Raimonds Pauls piesaka jaunu koncertprogrammu – „Pauls un Paula. Jauns vārds”.

Sava talanta pārbaudi ar laimes sajūtu piedzīvos līdz šim plašākai publikai nezināma jauna dziedātāja Paula Saija, kuras vizītkarte ir skanīgs un dziļš balss tembrs. Šarmantās balss īpašniece, kandavniece Paula Saija paralēli studijām Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas džeza un populārās mūzikas nodaļā, aktīvi sevi pieteikusi gan kā meistarīgu bekvokālisti, gan kā pārliecinošu solisti. Nu būsim liecinieki jaunam izaicinājumam.

Koncertā skanēs komponista slavenie hiti kā arī jaunas dziesmas ar Jāņa Petera un Guntara Rača dzeju. Kopā ar Maestro un jauno dziedātāju Paulu Saiju muzicēs Raimonds Macats (taustiņinstrumenti), Edvīns Ozols (bass) un Artis Orubs (sitaminstrumenti).  Komponists Raimonds Pauls uzsver, ka nav šī koncerta centrs, bet gan tikai pianists, kurš piespēlē, bet publikas atzinība un mīlestība dziedātājai Paulai Saijai būs jāiekaro pašai.”

Biļetes nopērkamas Dobeles pilsētas kultūras nama kasē un www.bilesuparadize.lv. Biļešu cenas 15 EUR un 18 EUR.

 

Pasākuma laikā tiks filmēts un/vai fotografēts.

Pasākuma apmeklētāji tiek aicināti ievērot visus valstī noteiktos drošības pasākumus saistībā ar COVID-19 vīrusa izplatības ierobežošanu. 

 

Pasākumu organizē Dobeles pilsētas kultūras nams.

Informāciju sagatavoja:
Dobeles pilsētas kultūras nama kultūras darba menedžere
Madara Vinkelmane
e-pasts: madara.vinkelmane@dobele.lv

Tālr. Nr. +371 29331181