?!XJautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.
X
Jautājumi un ierosinājumi
Image CAPTCHA
Ierakstiet simbolu virkni, kas redzama attēlā.

Izmitināšana

 Aicinām atsaukties ikvienu, kurš pie sevis ir gatavs uzņemt bez pajumtes palikušos Ukrainas bēgļus

Pirmie Ukrainas bēgļi jau ir ieradušies Dobeles novadā. Tā kā no kara bēgošajiem nav konkrētas apmešanās vietas, šiem cilvēkiem uz laiku tiek piedāvāts apmesties Amatniecības un vispārizglītojošās vidusskolas kopmītnes Gaurata ielā 8, Dobelē 1, kur šobrīd ir izmitināti četri cilvēki. Tomēr, jāatzīst, ka šis ir tikai kā pagaidu risinājums, jo ilgākai dzīvošanai šī mītne nav piemērota.

Ļoti liels lūgums cilvēkiem būt atsaucīgiem un ikvienam, kurš savā paspārnē ir gatavs uzņemt Ukrainas bēgļus, par to darīt zināmu, zvanot  28675118 (no pl.8.00 – 17.00), kā arī sūtot ziņu uz e-pastu: turisms@dobele.lv .

Bez pajumtes palikušajiem ukraiņiem mājoklis, iespējams, būs nepieciešams pat ilgākam laikam. Liels paldies visiem, kuri jau ir piedāvājuši izmitināt bēgļus pie sevis, tomēr piedāvāto mājokļu skaits nav pietiekams gadījumā ja bēgļu skaits palielināsies. Jau šobrīd tiek meklēti arī īres dzīvokļi, kurus to saimnieku būtu gatavi izīrēt ukraiņu bēgļu ģimenēm.

Ikvienu, kurš Dobeles novadā uz ielas vai kur citur sastop Ukrainas bēgļus, kuri, meklē pajumti vai kādu citu palīdzību, aicinām palīdzēt šiem cilvēkiem nokļūt līdz Dobeles novada pašvaldības policijai, Valsts un pašvaldības vienotajam klientu centram, tūrisma informācijas centram, pagastu pārvaldei, vai arī zvanīt pašvaldības policijai pa tālruni 29785503 (pieejams visu diennakti).

Būsim atsaucīgi un palīdzēsim kara bēgļiem atrast drošu un siltu mājokli!

Informāciju sagatavoja:  Dobeles novada domes sabiedrisko attiecību nodaļa

  


 
Par bēgļu izmitināšanu savā mājoklī
Lai apzinātu šī brīža esošo situāciju ar Ukrainas kara bēgļiem Dobeles novadā, aicinām atsaukties ikvienu novadā dzīvojošo ģimeni, kura savā paspārnē ir uzņēmusi bez pajumtes palikušos.
Lūgums to darīt zināmu, rakstot vai zvanot:
- 28675118
Dobeles novada pašvaldība izsaka milzu pateicību ikvienai ģimenei, kura nesavtīgi sniedz atbalstu šajā laikā.
 
Informāciju sagatavoja: Dobeles novada domes sabiedrisko attiecību nodaļa