?!XKlausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.
X
Klausimai ir atsiliepimai
Image CAPTCHA
Įveskite paveikslėlyje rodomą simbolių eilutę.

Annas Kaltiginas gleznu izstāde “NAKTSSARGI UN DRAUGI” Dobeles novada muzejā

19 january - 05 march
Dobeles Novadpētniecības muzejā, Brīvības ielā 7

Muzejs apmeklētājiem ATVĒRTS:

Muzejs sniedz pakalpojumus epidemioloģiski drošā režīmā apmeklētājiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Muzejam ir jāpārbauda apmeklētāju Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, izmantojot mobilo aplikāciju “Covid19Verify”, un jāpārliecinās par apmeklētāja identitāti, lūdzot uzrādīt personu apliecinošu dokumentu – pasi vai ID karti.

Bērni līdz 12 gadu vecumam muzeju var apmeklēt tikai kopā ar pieaugušajiem, kuri var uzrādīt sadarbspējīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Bērniem no 12 gadiem jāuzrāda vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts, vai testēšanas sertifikāts, vai laboratorijas izziņa par pēdējo 72 stundu laikā veiktu skrīninga testu ar negatīvu rezultātu.

Iesakām apmeklējumu pieteikt iepriekš pa tālr.: 20223536
Maksimālais apmeklētāju skaits, kas vienlaicīgi var atrasties muzeja telpās, ievērojot 2 m distanci, ir: lielā zāle: 13 cilvēki, mazā zāle: 4 cilvēki. 
Ienākot muzeja telpās, apmeklētājiem jādezinficē rokas un jāievēro visus muzejā izvietotos norādījumus par drošības pasākumiem.