?!XQuestions and feedback
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
X
Questions and feedback
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

POP-UP pikniks “MĀKSLA²” Dobelē

18 june 2022
Sa 12:00
Dobelē

POP-UP pikniks “MĀKSLA²” pārcelts uz 18. – 19. jūniju!

 Lai pasākums būtu izdevies tieši tāds, kā iecerēts un, lai jums, apmeklētāji, pasākums būtu baudāms, nolemts pārcelt šajā nedēļas nogalē plānoto POP-UP pikniku “MĀKSLA²” uz 18. – 19. jūniju!

Dobeles Pļavas ielas terasē otro gadu būs baudāma īpaša atmosfēra POP – UP piknikā “Māksla”, kur apmeklētāji tiks iesaistīti negaidītu sajūtu virpulī, dāvājot to, ko sniedz klasiskā mūzika tās dažādajās izpausmēs, apvienojot to ar ģeneratīvo mākslu, ko ir radījis ne cilvēks, bet dators vai mākslīgais intelekts. Tā būs unikāla pieredze, kurā mijās klasiskā elegance ar mūsdienu tehnoloģijām. Elegance, ko būs iespējams baudīt, atlaižoties atpūtas krēslos pie upes, malkojot savu iemīļoto dzērienu un izgaršojot dažādus ēdienus, klausoties pasaulslavenus koncertierakstus neierastā veidā, kas rada trīs dimensiju skanējuma iespaidu. 

"MĀKSLA²" ir pasākums, kur labi laikapstākļi ir viena no veiksmes atslēgām, lai pasākums būtu drošs un baudāms savā pilnībā. Atzīmējam savos kalendāros 18. un 19. jūniju un tiekamies Dobelē POP-UP piknikā MĀKSLA²!