?!XQuestions and feedback
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.
X
Questions and feedback
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.

Laumas Liepas darbu izstāde “Gaidot mieru un pavasari”

27 april - 04 june
Dobeles Novadpētniecības muzejā, Brīvības ielā 7

Laumas Liepas darbu izstāde “Gaidot mieru un pavasari”

No 27.aprīļa Dobeles novada muzeja mazajā zālē būs skatāma dobelnieces Laumas Liepas gleznu un zīda darbu izstāde “Gaidot mieru un pavasari”.

Izstādē būs apskatāmas gleznas, kā arī apgleznotas dabīgā zīda šalles un lakati. Lauma Liepa šo tehniku ir apguvusi pašmācības ceļā un mākslas studijā, bet talantu mantojusi no sava tēva, kokgriezēja, kurš visu mūžu ir strādājis kombinātā “Māksla”.

Lai arī māksla un amatniecība vienmēr ir bijusi liela daļa no Laumas Liepas dzīves, māksliniece pamatā ir strādājusi finanšu un ekonomikas jomā un pēdējos 12 darba gadus bijusi a/s “Dobeles Dzirnavnieks” finanšu direktore. Atskatoties uz to laiku viņa saka:

“Sēžot pie rakstāmgalda  dažkārt domāju, kad būšu pensijā, un man būs brīvs laiks, es nodarbošos ar rokdarbiem  un mākslu. Man vienmēr tam pietrūka laika. Tagad varu teikt,  ka tieši laiks ir tas, kas pietrūkst arī šobrīd, lai pagūtu visu, ko vēlētos.”

Izstādē redzamās gleznas varēs iegādāties, un visi iegūtie līdzekļi tiks novirzīti labdarības programmai "Ukrainas cilvēkiem".

Informāciju sagatavoja:

Anete Muceniece

Projektu vadītāja

Dobeles novada muzejs

Brīvības iela 7, Dobele, LV-3701

www.dobelesmuzejs.lv